Bonaldo

Bonaldo
Je taliansky výrobca ikonického dizajnového nábytku známom po celom svete. Bonaldo je „kultúra nábytku“. Bonaldo je cesta predstáv, tvorenia a zariaďovania nábytkom. Bonaldo predstavuje a tvorí kolekcie dizajnových nábytkov pre interiéry, ktoré spájajú miesta a ľudí. V ponuke Bonaldo nájdete dizajnové nábytky pre obývačky, jedálne a spálne. K svetoznámym ikonickým nábytkom od Bonaldo patria napr. sedačky Peanut B a Saddle, jedálenský stôl Big Table alebo posteľ Cuff.
Spoločnosť Bonaldo spolupracuje s dizajnérmi ako Alain Gilles, Alessandro Busana, Bartoli Design, Dondoli and Pocci, Elle Lab, Fabrice Berrux, Gino Carollo, Giuseppe Viganò, Karim Rashid, Laura Cazzaniga and Ilaria Limonta, Marco Zito, Mario Mazzer, Matteo Nunziati, Maurizio and Silvia Varsi, Mauro Lipparini, Roberto Paoli, Paolo Grasselli, Ryosuke Fukusada, Sergio Bicego, Spazioameno, Toshiyuki Yoshino.


Výrobky spoločnosti Bonaldo nájdete v interiérových štúdiách CYMORKA interior design v R1 centre na Rožňavskej 1 a v historickej budove Pradiarni 1900 na Svätoplukovej ulici 2a v Bratislave.

https://www.bonaldo.com/