COREtec® Stone CERATOUCH

COREtec® Stone CERATOUCH – revolučná vinylová podlaha

„Od jedného originálu k ďalšiemu“. To je to, čo charakterizuje rodinnú americkú firmu COREtec®, ktorá sa venuje výrobe autentických podláh. Nadšenie a kreativita sú viditeľné v každej podlahe od COREtec®.

COREtec® nastavil latku v revolúcii podláh skutočne vysoko.

COREtec® Stone je novinkou na trhu v ponuke kompozitných podláh. Kombinuje to najlepšie z dvoch úplne odlišných svetov – výhody keramickej a vinylovej podlahy, konkrétne vzhľad keramickej dlažby a jednoduchú inštaláciu vinylovej podlahy. COREtec® Stone nájdete ako kolekciu s názvom CERATOUCH.

COREtec® Stone je na nerozpoznanie od skutočnej keramickej dlažby. Tento dokonalý vzhľad zabezpečuje matná reliéfna povrchová úprava. Pokročilá technológia CERAGUARD vytvára unikátne vlastnosti. Ide o ochrannú vrchnú vrstvu živice, ktorá je odolná voči škvrnám a poškriabaniu. Nevyžaduje si špeciálne čistenie ani údržbu.

COREtec® Stone sa skladá z viacerých vrstiev, ktoré mu zaručujú dlhú životnosť. Má minerálne jadro a neobsahuje PVC. Je 100% vodeodolná. Vďaka vrstve korku poskytuje pridanú zvukovú izoláciu. Korkové podložie má vynikajúce vlastnosti. Podlaha je teplejšia a ľahko sa inštaluje na existujúce povrchy, čím dokonale zakrýva nedokonalosti podkladu. Korok je jeden z najudržateľnejších materiálov vôbec.  Poskytuje napríklad prírodnú ochranu proti plesniam.

Objavte kolekciu Stone CERATOUCH u nás v štúdiu Cymorka interior design v OC R1 na Rožňavskej 1 v Bratislave.

COREtec® je tiež vhodný na podlahové kúrenie a chladenie. Inovátori v COREtec® tak vyvinuli kompozitnú podlahu, ktorá má odolnosť proti poškriabaniu rovnakú, alebo lepšiu ako je odolnosť keramickej dlaždice.

COREtec® Stone je ideálna voľba pre vaše spontánne nápady vo vašom novom bývaní. Inštalácia podlahy je možná v ten istý deň ako si ju doveziete domov, a to vo všetkých priestoroch v domácnosti, žiadne obmedzenia sa nekladú. Kliknite a zamknite. Hotovo! Inštalácia si nevyžaduje lepidlo a je možné inštalovať ju na existujúcu podlahu.

Neduhy keramiky

– krehkosť, rozbitie, či štiepenie – sú v tomto prípade eliminované.. Zabezpečte si vzhľad keramiky bez náročného opracovania, pokladania, špárovania a neporiadku. Inštalácia je extrémne jednoduchá a proces renovácie sa tak stáva nenáročný a rýchly. Veľkou výhodou je aj ľahká manipulácia  vďaka ľahkej štruktúre a polovičnej hmotnosti oproti keramickej dlažbe.

Rozmerovú stabilitu zaisťujú 2 silné vrstvy sklolaminátu nanesené na obe strany minerálneho jadra. COREtec® Stone tak nikdy nezmení svoje rozmery či vzhľad. Je určená tak do obytných priestorov namáhaných domácimi miláčikmi alebo nezbednými deťmi, ako aj do komerčných a verejných priestorov.

Či už potrebujete vytvoriť svetlý, vzdušný priestor alebo kontrast,  vždy dokonale zapadne do priestoru. V ponuke je 10 dekorov v 3 formátoch.

Kompozitnú podlahu COREtec, jej novú kolekciu Stone CERATOUCH a všetky ostatné kolekcie nájdete v interiérovom štúdiu CYMORKA interior design na dole uvedenej adrese, kde vás radi obslúžime, odborne poradíme a zabezpečíme rýchlu dodávku a odbornú montáž.

CYMORKA interior design s.r.o.

OC R1, Rožňavská 1

SK-831 04 Bratislava

www.cymorka.sk

Súvisiace články