COSENTINO – technické kamene

COSENTINO – technické kamene

Španielska rodinná firma COSENTINO, ktorá určuje trendy, uviedla nedávno na trh nové keramické povrchy Dekton. Doprajte si pridanú hodnotu vo forme moderného dizajnu a nadštandardného komfortu. Ich použitie je naozaj široké a to najmä na kuchynské pracovné dosky, ostrovčeky, zásteny ale aj bežné interiérové steny a obklady a dlažby v kúpeľniach.

Novinka s názvom Laurent je inšpirovaná prírodným kameňom Port Laurent, vyznačuje sa tmavo hnedým pozadím, na ktorom krásne vyniknú zlaté žily.

Zo série dekorov Liquid môžeme považovať za kontroverzný dekor Liquid Embers. Predstavuje miesto stretnutia medzi ohňom a kvapalinou pripomínajúci magmu hlboko pod Zemským povrchom.

Liquid Shell pripomína oceán, rytmickú povahu života, jemný odliv a prúdenie vytvárajú nové textúry a hladké povrchy. Perleťový odtieň je premenlivý šedo biely s vlniacim sa vzorom krajiny dna oceánu.

Čerešničkou na torte je posledný dekor Liquid Sky inšpirovaný dymanikou tekutín s bielym základom a šedými tečúcimi žilami. Veľmi obľúbené využitie pri vzore Liquid Sky je taktiež v kúpeľni, kde plnohodnotne nahrádza klasický obklad.

Všetky novinky značiek Cosentino – technické kamene, Silestone a Dektone môžete nájsť v štúdiu CYMORKA interior design v OC R1 na Rožňavskej 1 v Bratislave.

Súvisiace články