Hore
en sk

COSENTINO – technické kamene


cymorka - 10 apríla 2020 - 0 komentárov

COSENTINO – technické kamene

Španielska rodinná firma COSENTINO, ktorá určuje trendy, uviedla nedávno na trh nové keramické povrchy Dekton. Doprajte si pridanú hodnotu vo forme moderného dizajnu a nadštandardného komfortu. Ich použitie je naozaj široké a to najmä na kuchynské pracovné dosky, ostrovčeky, zásteny ale aj bežné interiérové steny a obklady a dlažby v kúpeľniach.

Novinka s názvom Laurent je inšpirovaná prírodným kameňom Port Laurent, vyznačuje sa tmavo hnedým pozadím, na ktorom krásne vyniknú zlaté žily.

COSENTINO – technické kamene - Laurents
COSENTINO – technické kamene - Laurent

Zo série dekorov Liquid môžeme považovať za kontroverzný dekor Liquid Embers. Predstavuje miesto stretnutia medzi ohňom a kvapalinou pripomínajúci magmu hlboko pod Zemským povrchom.

COSENTINO – technické kamene - Liquid Embers

Liquid Shell pripomína oceán, rytmickú povahu života, jemný odliv a prúdenie vytvárajú nové textúry a hladké povrchy. Perleťový odtieň je premenlivý šedo biely s vlniacim sa vzorom krajiny dna oceánu.

COSENTINO – technické kamene - Liquid Shell

Čerešničkou na torte je posledný dekor Liquid Sky inšpirovaný dymanikou tekutín s bielym základom a šedými tečúcimi žilami. Veľmi obľúbené využitie pri vzore Liquid Sky je taktiež v kúpeľni, kde plnohodnotne nahrádza klasický obklad.

COSENTINO – technické kamene - Liquid Sky

Všetky novinky značiek Cosentino – technické kamene, Silestone a Dektone môžete nájsť v štúdiu CYMORKA interior design v OC R1 na Rožňavskej 1 v Bratislave.

 

www.cosentino.com

Súvisiace články