Gervasoni

Gervasoni

Talianska rodinná spoločnosť GERVASONI Spa bola založená v roku 1882, ktorej dizajn nábytku reflektuje neformálny, elegantný a súčasný spôsob žitia v interiéri. Kontinuálne hľadanie kreatívneho potenciálu vychádzajúceho z exkluzívnej kombinácii industriálnych a prírodných materiálov a remeselných techník spojených s vyše 140-ročným nadšením dalo základ špecifickému štýlu, ktorý je rozpoznateľný všade na svete.
Spoločnosť GERVASONI pomyselne prekročila hranice avant-gardy a inováciíí vďaka eklektizmu a nekonvenčnej kreativite Paola Navone, ktorý sa stal tvorcom niektorých ikonických kolekcií a pôsobil ako kreatívny riaditeľ do roku 2020.
Výrobca nábytku GERVASONI vyrába ako aj indorový nábytok, tak aj outdorový nábytok. Spoločnosť GERVASONI spolupracuje s prestížnymi dizajnérmi ako Chiara Andreatti, Federica Biasi, Gabriele e Oscar Buratti, Cristina Celestino, David Lopez Quincoces, Paola Navone, Nendo, Federico Peri, Elena Sanguankeo, Michael Sodeau, Jasper Startup a mnohí iní. 
Centrála spoločnosti GERVASONI Spa sa nachádza v meste Pavia di Udine a GERVASONI Flagship Store sa nachádza v Miláne na ulici Via Durini, 7.

https://gervasoni1882.com