Kolekcia Ethereal by Cosentino®

Spoločnosť Cosentino® prináša na trh novú kolekciu kamenných povrchov Silestone pod názvom Ethereal.

Ethereal predstavuje prelomový krok v ponímaní kameňa a v udržateľnosti. Ukazuje úplne inú dimenziu mramorových textúr.

Nová kolekcia je vyrábaná revolučnou technológiou HybriQ+. Ide o hybridné povrchy – zmes prémiových minerálov, kremeňa a recyklovaného skla. Minimálne množstvo použitého recyklovaného materiálu je 20%. Výsledkom je krajší a udržateľnejší produkt. Výrobný proces je zabezpečený 100% obnoviteľnou energiou a recyklovanou vodou. 100% vody je použitých opätovne.

Jemné žilkovanie rôznych hĺbok a dĺžok v kontraste so svetlým pozadím- kombinácia, ktorá je večná. Kolekcia Ethereal je najpokročilejšou a najmodernejšou sériou Silestone.

Objavte snovú kolekciu Ethereal, ktorá predstavuje 4 úplne nové dizajny.

Ethereal Glow.

Ak sa Vám páčila Calacatta Gold z predošlej kolekcie, tak si Ethereal Glow zamilujete. Mramorové žily v rôznych odtieňoch zlatej a sivej vynikajú na bielom pozadí. Ide o veľmi elegantnú kombináciu. V modernejšom a odvážnejšom šate. Ethereal Glow je inšpirovaný západom slnka, hrou farieb na oblohe.

Ethereal Dusk

V dizajne Ethereal Dusk môžeme nájsť nádych urbanizmu. Geometrickosť a modrastý nádych žíl vytvára moderný vzhľad.  Dokonale sa kombinuje s tmavými farbami, bronzom či meďou. Dostupný je v lesklom a matnom prevedení, tak ako všetky dekory z kolekcie Ethereal.

Ethereal Haze

Príjemná kombinácia farebných prechodov kontrastuje na neutrálnom bielom pozadí. Vďaka prepojeniu teplých a chladných odtieňov kamenných žíl je Ethereal Haze dobre kombinovateľný a tak vhodný do každého interiéru. Ideálna je kombinácia s medenými kovmi, zlatom, betónovými štruktúrami a drevom.

Ethereal Noctis

Najvýraznejší dizajn z celej kolekcie Ethereal má dekor Ethereal Noctis. Spletité čierne žily vytvárajú osobitý kontrast. Hĺbku farieb a textúr zvýrazňujú sivé krátke mramorové žilky. V kombinácii s mosadznými detailami v interiéry, drevenými podlahami, bielym alebo sivým nábytkom vytvára sofistikované priestory. Ethereal Noctis je inšpirovaný tmou po západe slnka.

Kompletný sortiment spoločnosti Cosentino a to Silestone, Dekton, Senza a všetky novinky kolekcii Ethereal by Cosentino® nájdete v štúdiu CYMORKA interior design v nákupnom cetre OC R1 na Rožňavskej 1 v Bratislave.

www.cymorka.sk

www.cymorkashop.sk 

www.kuchynecymorka.sk