Pianca

Taliansky výrobca nábytku Pianca vytvára nábytky pre obývačky a spálne v rezidenciách a rovnako pre kontrakt projekty. Pianca pristupuje k dizajnu so zameraním sa na prispôsobovanie produktov priestoru ľudom, ktorých životný štýl vychádza z flexibility, mobility a zmeny, ktori sa stále chcú cítiť pohodlne doma. Rešpekt k histórii, talianska kulúra, rodina, dizajnu, príroda a genialita sú základné
hodnoty značky Pianca odráža jednak racionálnu stránku (myslenie) v spojitosti s emočnou a empatickou stránkou (láska). Dizajnové sedačky, postel, kreslá, stoly, obývačkové steny, komody a šatníkové systémy od Pianca zútulnia vaše interiéry a domovy.

Spoločnosť Pianca spolupracuje s dizajnérmi ako Luciano Marson, Pier Luigi Frighetto, Federica Biasi, Raffaella Mangiarotti, Note Design Studio, Simone Bonanni,  Calvi Brambilla, Cristina Celestino, Emilio Nanni, CMP Design, Philippe Tabet, Emmanuel Gallina, Xavier Lust, Metrica, Tim Kerp, Ferruccio Laviani, Aldo Cibic,Odo Fioravanti, Giampaolo Babetto, Stefano Gaggero, Andrea Castrignano.

https://pianca.com/en/