TECNOGRAFICA – tapety a panely

Tecnografica – tapety a panely

Od roku 1992 je posolstvom spoločnosti Tecnografica ponúknuť jej zákazníkom to najlepšie v oblasti dizajnu a technológie pre zariaďovanie interiérov.

Tecnografica Italian Wallcoverings ponúka dizajnové tapety a dekoratívne panely. Sú to prvky pre zariaďovanie interiérov s vysokou umeleckou a dekoratívnou hodnotou.  Spájajú v sebe dizajn a technológiu – charakteristickú črtu spoločnosti.

Dizajn Tecnografica predstavuje dokonalé tapety rôznych štýlov vychádzajúce z high-end zručnosti, moderných technológii a talianskeho dizajnu.

Sú inšpirované rôznymi náladami a prvkami s cieľom vytvoriť  veľkolepé, kreatívne a vysoko umelecké prvky pre rôzne typy interiérov.

Zákazníci si môžu vybrať zo 6. typov materiálov tapiet a to z 3. typov vynilov ako FABRICS, TNT, SKIN, z 1. typu vliesu NATURAL na báze celulózy, z 1. typu vode-odolného typu H2O a zo zvukovo-izolačného typu SOUNDPROOF.

Jednotlivé motívy – dekory sú rozdelene do nasledovných kolekcií: Expedition, Animalier, Landscapes, Japandi, Unexpected Surfaces, Cemento Velluto, Architetture, New Carpet, Modern Affresco, Marbles Collection, Handmade Collection. 

Značku Tecnografica nájdete v našom SHOWROOM-e.

Dekoratívne panely sú k dispozícii v 5. rôznych typov a to Dècora Resin, Dècora Lux, Dècora Stucco, Smart Panel a inovatívne high-tech Dècora LED panely, ktoré kombinujú dizajn s LED technológiou.