TRECA Paris

Luxusné francúzske boxspringové ručne vyrábané postele z tých najjemnejších starostlivo vyberaných materiálov ako hodváb, merino vlna, ľan a iné.

TRECA Paris symbolizuje francúzsky štýl života „Art de vivre“. Vyskušajte, ako sa spí na posteliach, ktoré nájdete v hotely Ritz, vo Versailles a iných svetových adresách.

TRECA Paris postele predstavujú to najlepšie a najkvalitnejšie, čo môžete nájsť na svete medzi boxspringovými posteľami.

TRECA Paris je „umenie spální“ alebo „Art de la chambre“.

Naša história

Tréca je francúzska značka, ktorá ponúka luxusné remeselne ručne vyrábané postele. V našich dvoch dielňach v Mer, pri bránach zámku Chambord a v Reichshoffene v Alsasku, kde sa v roku1935 táto značka  zrodila, sme po generácie zhromažďovali know-how v oblasti spánku. Treca je originálne francúzske art de vivre (umenie žiť), pokiaľ ide o postele.

Značka Tréca, ktorá sa vyrába výlučne vo Francúzsku, nikdy neprestala rozvíjať svoje skúsenosti s ručným šitím. Úcta k tradícii a riešenia vyrobene na mieru urobili zo značky etalón v oblasti špičkových postelí.

História spoločnosti Tréca sa začala písať v roku 1935 v Reichshoffene a jej názov pochádza z TREfilerie-CAblerie, ktorú vlastnila rodina Moritzovcov. René Moritz, zakladateľ spoločnosti Tréca a jeden z najvýznamnejších chemických inžinierov tej doby, bol vizionár: na trhu s posteľnou bielizňou, ktorý v tom čase neexistoval, ho po prvýkrát napadlo použiť vysokoodolné pružiny v matracoch, ktoré potiahol vrstvou pravej vlny.

Matrace Tréca spôsobili revolúciu v posteľnej bielizni: matky odovzdávali svojim dcéram staré, prerobené matrace, ktoré boli v rodine po celé generácie, zatiaľ čo obchodníci s nábytkom dávali kupujúcim slamené matrace, ktoré boli matracmi len podľa názvu. Francúzi sa začali zaujímať o pohodlie svojho spánku a obchodné domy, ako napríklad Le Bon Marché, distribuovali matrace Tréca. Pán Moritz vynašiel trh s matracmi a spánkom.


La Maison Tréca, jedinečný remeselný dom

85 rokov remeselnej zručnosti a tvorby

– Vynálezca integrovaného systému odpruženia a Pullmanovej pružiny

– Vlastná (in house)  výroba pružín v našich dvoch dielňach

– Tradícia výroby jedinečných modelov na mieru

– Medzinárodné zastúpenie v 33 krajinách


Dokonalosť produktu

– Dve generácie remeselníkov vyškolených s know-how Tréca

– štúdio dekoračných trendov zameraná na očakávania našich zákazníkov a aktuálne trendy

– dizajnérske štúdio pre tvorbu a inováciu našich výrobkov

– Špecifické kontroly kvality v každej fáze výroby našich výrobkov

– Dedičstvo jedinečného know-how

– Ručne vyrábané čalúnenie na všetkých našich špičkových posteliach

– Starostlivý výber vzácnych a ušľachtilých materiálov

– Žakárový  materiál vo všetkých našich kolekciách, ktorý je charakteristickým znakom Maison Tréca

– Autentická, náročná pozornosť venovaná každému detailu estetiky našich výrobkov od roku 1935


Francúzsky “štýl spania” alebo “French art de vivre”

Keďže každý spánok je jedinečný a zaslúži si to najlepšie, nenechávame nič na náhodu. Od použitia našich vzácnych látok až po tie najmenšie ručne šité finálne detaily. Ponúkame individuálny prístup k posteľnej bielizni pre jedinečnú posteľ a privilegovaný spánok.

Tréca ponúka viac ako len matrac alebo posteľ, ponúka životný štýl, umenie žiť a dokonca aj umenie spánku. Spôsob spánku inšpirovaný veľkými parížskymi palácmi, medzinárodnými dizajnérmi, najlepšími remeselníkmi a majstrami a všetkými francúzskymi tradíciami a know-how je uznávanými po celom svete.  Tréca Spánok je viac ako len chvíľka odpočinku, prestávka medzi dvoma rušnými dňami, Tréca vás pozýva na únik, na cestovanie… Tréca – francúzsky spôsob spánku.

Od roku 1935

Všetko sa začalo v Reichshoffene, keď Victor Moritz vytvoril prvý pružinový matrac Tréca v továrni Tréfilerie Cablerie, ktorú vlastnil jeho otec René Moritz. Luxusná značka matracov vyrábaná výlučne vo Francúzsku odvtedy naďalej rozvíja svoje know-how. Úcta k tradíciám a prispôsobenie sa požiadavkám zákazníka urobili zo značky špičkovú posteľnú bielizeň.

 

Ušľachtilé materiály

Aby sme rozšírili možnosti našich povrchov matracov Tréca, vybrali sme pre vás tie najušľachtilejšie materiály. Či už prírodné alebo technické, naše suroviny vyberáme pre ich tepelné, hydrofilné a pružné vlastnosti, ale predovšetkým pre pohodlie. To všetko preto, aby sme vám poskytli dlhodobo nevídane kvalitné lôžko na mieru. K najdôležitejším patria:

  • Vlna Royal Alpaca 2) merino vlna Arles 3) hodváb 4) 100% francúzsky ľan

Naše postele

Mať posteľnú súpravu Tréca znamená vstúpiť do vesmíru, kde je všetko možné, do vesmíru, kde sa všetky vaše sny stanú skutočnosťou. Po celé generácie sme zhromažďovali know-how v oblasti spánku, aby sme vám mohli ponúknuť ten najlepší odpočinok. Naše postele nie sú len špičkové matrace. Sú to aj doplnky spálne. Tréca, umenie spálne

KOLEKCIE

Objavte podstatu nášho know-how v kolekcii Couture, cestujte s kolekciou PARIS, nájdite všetky ikony Tréca v kolekcii Impérial, relaxujte s kolekciou L’Instant a začnite snívať s kolekciou T by Tréca.

Impérial:

Táto kolekcia symbolizuje celé dedičstvo značky Tréca s nadčasovými kúskami, ktoré netreba predstavovať. Ikonická vzduchová pružina Impérial, skutočný symbolom tejto kolekcie, je synonymom jedinečného know-how a považuje sa za etalón v oblasti špičkového spánku.

Riviéra

Nový symbol elegancie. Beau rivage a Belle vue sú dva matrace z novej kolekcie Tréca. Stelesňujú naše poklady, sú vyrobené s najväčším rešpektom k nášmu know-how Tréca a z našich najluxusnejších materiálov, ako je merino vlna Arles. Inšpirovaná domami haute-couture, táto kolekcia spája elegantné spracovanie s komfortom najväčších palácov na Riviére. Každá noc bude únikom do pokoja, pozvánkou na oddych a cestovanie.

Paríž

Poklad je vzácny a vzácny predmet: modely z kolekcie Paris sú toho dokonalým príkladom. Tieto špičkové matrace s integrálnym prešívaním sú úplne ručne vyrobené. Sú známe aj svojou prepracovanou povrchovou úpravou a vyšívanými úchytkami a povrchom. Pohodlie svojej luxusnej postele si môžete prispôsobiť výberom samostatnej postele a matracového toppera , ktoré sa hodia k vášmu matracu Tréca.

Couture

V kolekcii Couture sa snúbi umenie značky Tréca a exkluzívne použitie luxusných materiálov. Tieto matrace sú určené na spánok v štýle haute-couture a ich výroba si vyžaduje mnoho hodín šitia a veľkú pozornosť venovanú detailom.

Auguste

Spoločnosť Tréca, ktorá je od roku 1935 priekopníkom v oblasti špičkových francúzskych postelí, posúva hranice a vyzýva nás, aby sme zažili dokonalé pohodlie.

Posteľ Auguste je výsledkom výnimočného remeselného spracovania, majstrovským dielom z vysokokvalitných prírodných materiálov zostaveným s využitím tradičných zručností, ktoré stelesňujú dôkladnú pozornosť venovanú detailom.

Platinum

Silhouette, Initial a Essentiel sú tri matrace, ktoré tvoria kolekciu PLATINUM. Všetky tri sú k dispozícii v troch tvrdostiach (stredná, tvrdá, veľmi tvrdá) a sú veľkoryso zložené z prírodných a ušľachtilých materiálov. Matrace Silhouette a Initial sú vďaka jednoduchému zaveseniu veľmi ľahko zlučiteľné s relaxom. Matrac Essentiel je progresívny, bod po bode, vďaka dvojitému asymetrickému vreckovému pruženiu Air Spring.

https://treca.com/ww/

postel